صفحه اصلی آرشیو پیوندها جستجو نظرسنجی
website: www.amirkhojasteh.ir | instagram: @khojasteh_ir | twitter: @Khojasteh_ir | telegram: @khojasteh_ir | aparat: aparat.com/khojasteh_ir
  • Home
  • Home
  • Home
  • Home
  • Home
  • Home
تاریخ انتشار:  16 مهر 1396 - 12:25
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » تذکرات
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی / یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶
 تذکر امیر خجسته نماینده همدان به وزیر جهاد كشاورزي
عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد | اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (یکشنبه، 16 مهرماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امیر خجسته؛ عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (یکشنبه، 16 مهرماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

تذکر ابطحی نماینده خمینی شهر به وزیر کشور درباره علت عدم صدور احکام برخی از شهرداران منتخب شوراهای اسلامی علیرغم تائید صلاحیت آن ها با وجود گذشت بیش از 2 ماه از معرفی آن ها.

تذکر علی اکبری نماینده بجنورد، انصاری، رنجبرزاده، کمالی پور و 46 تن از نمایندگان دیگر به رئیس جمهور در خصوص علت عدم پرداخت 50 درصد از وجوه گندم بخشی از کشاورزان کشور علیرغم گذشت بیش از 4 ماه از تحویل گندم به دولت و عدم اعلام نرخ تضمینی سال زراعی جدید.

تذکر علی اکبری نماینده شیراز به رئیس جمهور در خصوص پرداخت مطالبات تولیدکنندگان بابت گندم های تحویلی.

تذکر سیدفرید موسوی نماینده تهران به رئیس جمهور در خصوص تسریع در ساماندهی و اصلاح کمیت دانشجویان تصحیلات تکمیلی و دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور و تناسب با کیفیت مراکز و تسریع در رفع مطالبات به حق صنف دانشجویان دکتری دانشگاه ها مثل پرداخت شهریه و وام های دانشجویی و تسهیل شراط رفاهی آنها.

تذکر ولی داداشی نماینده آستارا به وزیر امور خارجه در خصوص علت کوتاهی وزیر امور خارجه در تمدید پروتکل گذر مرزی 45 کیلومتری مرزنشینان با کشور جمهوری آذربایجان.

تذکر هادی قوامی نماینده اسفراین به رئیس جمهور در خصوص جرایم سنگین چاه های کشاورزی و خاموشی چاه ها و عدم کشت محصول پاییزه که باعث خسارت زیاد به کشاورزان اسفراینی شده است.

تذکر حمدلله کریمی نماینده بیجار به رئیس جمهور در خصوص علت عدم اجرای سد شیخ بشارت و باباخان با توجه به مشکلات فراوان در حوزه آب شرب و کشاورزی منطقه حسن آباد شهرستان بیجار.

تذکر سیدجواد حسینی کیا و سیدقاسم جاسمی نمایندگان سنقر و کرمانشاه به رئیس جمهور در خصوص عدم پرداخت مطالبات کشاورزان شهرستان استان کرمانشاه.

تذکر محمد حسن نژاد و سیده فاطمه حسینی نمایندگان مرند و تهران به وزیر آموزش و پرورش در خصوص حذف دریاچه ارومیه از کتب درسی و ناراحتی مردم شریف آذربایجان از این اقدام آموزش و پرورش.

تذکر حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر به رئیس جمهور در خصوص ضرورت تسریع در پرداخت مابقی پول گندم به کشاورزان، در خصوص ضرورت واریز افزایش مستمری خانواده های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی به این دو نهاد، ضرورت حمایت از تولیدکنندگان صفحه خورشیدی و ضرورت پرهیز از هزینه کرد اعتبارات تقویت بنیه دفاعی در امور جاری و به وزیر راه در خصوص ضرورت انتقال اسناد مسکن مهر امامزاده دولت آباد شهرستان برخوار در استان اصفهان با توجه به تأمین وثایق معتبر از سوی مردم.

تذکر تاج الدین، مافی، الماسی، آقاپور، اولادقباد، سعیدی، زرآبادی، عابدی و حسینی نمایندگان مجلس به وزیر راه در خصوص اختصاص اعتبارات ویژه راه های کویری جهت تکمیل پروژه های نیمه تمام در حوزه راه های کویری شهرستان اصفهان.

تذکر رضا انصاری و محمدرضا رضایی نمایندگان مجلس به رئیس جمهور در خصوص علت عدم پرداخت خسارات سیل ناشی از زمستان 95 استان فارس.

تذکر محمد حسینی نماینده تفرش به رئیس جمهور در خصوص عدم توجه لازم به روستاییان کشور به خصوص برای پرداخت پول گندم کشاورزان و عدم پرداخت وام زیر 100 میلیون تومان.

تذکر محمود صادقی نماینده تهران و 6 تن از نمایندگان دیگر به وزیر کشور در خصوص علت برخورد خشن و انتظامی با کارگران کارخانه آذراب اراک به جای رسیدگی به خواسته ها و مطالبات قانونی و شرعی که چند ماه حقوق و مزایا محروم هستند.

تذکر احمد سالک نماینده اصفهان به رئیس جمهور در خصوص دستور اجرای قوانین مجلس که مورد تأیید شورای نگهبان بوده از جمله قانون امر به معروف و نهی از منکر که با بی مهری روبرو شده است.

تذکر فرهاد تجری نماینده قصرشیرین، حسن سلیمانی نماینده کنگاور به همراه مصری، جاسمی، فلاحت پیشه، حسینی کیا و نادری دیگر نمایندگان استان کرمانشاه به وزیر راه در خصوص تسریع در تأمین قیر رایگان برای آسفالت راه های روستایی و بهسازی و مرمت راه های آسفالته تخریب شده و جبران کمبودهای سال 94 و 95.

تذکر احمدی لاشکی نماینده نوشهر به وزیر راه در خصوص عدم توجه جدی به پروژه شمشک- دیزین و کندی پیشرفت کار و سرگردانی مردم منطقه و به وزیر بهداشت در خصوص توضیح علت عدم توجه به بیمارستان شهید بهشتی(ره) نوشهر که تنها بیمارستان دولتی شهرستان در حالی که بیمارستان تبدیل به درمانگاه شده است.

تذکر محسن علیجانی زمانی نماینده تهران و علی وقف چی نماینده زنجان و ذوالقدر نماینده تهران به همراه 14 تن از نمایندگان دیگر خطاب به رئیس جمهور در خصوص تسریع در تعیین تکلیف مؤسسات مالی و اعتباری کاسپین، آرمان ایرانیان، افضل طوس و غیره.

تذکر مصری نماینده کرمانشاه به همراه مجمع نمایندگان استان به رئیس جمهور در خصوص تسریع در تأمین و پرداخت اعتبارات توازن منطقه ای سهم استان کرمانشاه در سال 96 به نحوی که جبران عدم تخصیص سال های 94 و 95 را کند.

تذکر صفری و سلیمانی نمایندگان کرمانشاه و کنگاور به رئیس جمهور در خصوص رسیدگی به ناکارآمدی ریاست عشایری کشور برای اقدام در رفع مشکلات عدیده تأمین نیازهای عشایری استان کرمانشاه.

تذکر عارف نماینده تهران به اتفاق 85 تن از نمایندگان دیگر به رئیس جمهور در خصوص پیگیری رعایت حقوق اساسی آحاد ملت از جمله درباره محدودیت های ایجادشده درباره سیدمحمد خاتمی و احکام صادره درباره برخی از فعالان سیاسی.

تذکر جاسمی و سلیمانی نمایندگان کرمانشاه و کنگاور به رئیس جمهور در خصوص رسیدگی به طرح های حادی روستایی و دفع غیربهداشتی فاضلاب روستایی.

تذکر کریمی قدوسی نماینده مشهد به وزیر ارتباطات در خصوص ضرورت موضع گیری صحیح منطبق بر تفکر ایرانی و اسلامی و آرمان های انقلاب در قبال فضای مجازی و شبکه های اجتماعی.

تذکر فاطمه حسینی، حمیده زرآبادی، معصومه آقاپور علیشاهی نمایندگان تهران، قزوین و شبستر به وزیر اقتصاد در خصوص ضرورت اقدام عاجل در تدوین آیین نامه نحوه تبلیغ برای ارائه خدمات پولی و بانکی بر اساس قانون برنامه چهارم.

تذکر دهقان نماینده چناران به رئیس جمهور در خصوص تذکر به مسئولان سازمان محیط زیست جهت عدم حمایت از محصولات تراریخته و پرهیز از توزیع محصولات دستکاری شده ژنتیکی قبل از آزمایش معتبر و در خصوص ضرورت تأمین اعتبار قطار برقی مشهد-گلبهار چناران و پرداخت 90 میلیارد تومان مطابق تعهد نوبخت و به وزیر بهداشت در خصوص ضرورت پیگیری احداث بیمارستان گلبهار.

تذکر قاضی پور نماینده ارومیه و امیرآبادی نماینده قم به وزیر صنعت در خصوص لزوم توجه ویژه به جلوگیری از واردات بی رویه تخمه آفتابگردان و کدو علیرغم وجود تولیدکنندگان داخلی و این نمایندگان به همراه محجوب نماینده تهران به رئیس جمهور در خصوص تسریع در پرداخت اعتبارات بنیه دفاعی و حقوق نیروهای مسلح و کارکنان آنها، به وزیر صنعت در خصوص تسریع در ارائه طرح بازسازی و نوسازی صنایع جهت افزایش رقابت پذیری با تولیدات روز دنیا جهت جلوگیری از واردات بی رویه و افزایش کیفیت تولیدات داخلی به استناد بند (هـ) ماده (46) قانون برنامه ششم توسعه و به وزیر کشور در خصوص تخصیص اعتبارات لازم در بودجه سال 97 جهت بهسازی، نوسازی و مقاوم سازی سکونتگاه های غیررسمی، حاشیه ای و تاریخی به استناد بند الف ماده 59 قانون برنامه ششم توسعه.

تذکر فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب به وزیر کشور در خصوص رفع بلاتکلیفی رانندگان سنگین و نفت کش در مرز باشماق در مذاکره با طرف عراقی و به وزیر ورزش در خصوص پیگیری و اعلام نتیجه دلایل حضور ضعیف تیم ملی کشتی ایران در مسابقات قهرمانی جهان.

تذکر محمودزاده نماینده مهاباد به رئیس جمهور در خصوص توضیح علت دلیل عدم صدور مدارک فارغ التحصیلان دانشگاهی از سوی وزارت علوم و دانشگاه قزوین.

تذکر حسینی، مافی، و زرآبادی نمایندگان تهران و قزوین به وزیر کشور در خصوص ضرورت اجتناب از تغییر نام اصیل وزین آبادی ها و دهکده های الموت.

تذکر بیگلری نماینده سقز به وزیر بهداشت در خصوص توضیح علت عدم تجهیز و راه اندازی بیمارستان بانه که 7 ماه است تکمیل شده و به وزیر صنعت در خصوص توضیح علت تأخیر در ساخت منطقه ویژه اقتصادی بانه.

تذکر قاضی پور، محجوب، سعیدی، فرهنگی و امیرآبادی به رئیس جمهور در خصوص رسیدگی جدی به وضعیت معیشت دانشجویان رشته های دکترای تمام دانشگاه های کشور.

تذکر خجسته، پورمختار، حاجی بابایی، رنجبرزاده، آزادیخواه، مفتح و کاظمی به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص جلوگیری از واردات غیرضروری سیر و اقدام جدی جهت صادرات سیب زمینی برای جلوگیری از کاهش قیمت و ضرر کشاورزان.

تذکر خضری و رنجبرزاده نمایندگان پیرانشهر و اسدآباد به رئیس جمهور و وزیر صنعت در خصوص تسریع در بازگرداندن مطالبات به حق چغندرکاران در خصوص تخصیصی قند و تفاله چغندر به جغندرکاران.

تذکر وقف چی نماینده زنجان به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تأخیر در پرداخت مطالبه گندم کشاورزان.

تذکر حسن پور نماینده سیرجان به وزیر تعاون در خصوص اعزام هیأتی فوری برای بررسی بالا بودن نرخ بیکار در شهرستان های سیرجان و بردسیر و ارائه راهکارهای مناسب جهت حل این ابرچالش در این دو شهرستان و رسیدگی به موارد دیگر.

تذکر سلیمانی نماینده کنگاور به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در پرداخت اعتبارات مورد نیاز راه های روستایی حوزه انتخابیه.



منبع: خانه ملت
در آیینه رسانه ها
 خبرگزاری مهر | مدیران ناتوان در هدایت موج گردشگری حذف می شوند
 خانه ملت | قوا برای اجرای طرح «اعاده اموال نامشروع» مقتدرانه وارد شوند
 مهر | وزیر بهداشت زمان‌بندی اتمام پروژه‌های درمانی همدان را مشخص کند
 جهان نيوز | خجسته: قوه قضائیه باید با غارتگران بیت‌المال برخورد کند
 رويداد ۲۴ | خجسته: ۷ هزار میلیارد به اقشار آسیب پذیر تخصیص یافت
 عصر ايران | خجسته: ۷ هزار میلیارد تومان به اقشار آسیب پذیر تخصیص یافت
 اعتماد آنلاین | خجسته: احزاب سیاسی سوپاپ اطمینان افکار عمومی شوند
 همدان نیوز | خجسته: اعتراضات مردمی از طریق احزاب بیان شود
 خانه ملت | خجسته: مطالبه گری مردم از مسئولان حق ملت است
 خانه ملت | خجسته: فساد نهادینه شده عامل نارضایتی مردم است
 نسخه pdf شماره ۱۵۶ نشریه "چشم انداز همدان"
 خانه ملت | خجسته: بنیاد شهید ۳۰ هزار سند تخلف دارد
 خانه ملت | خجسته: شورا و شهرداری وارد مسائل جناحی نشوند
 خانه ملت | دولت برای کاهش هزینه‌های خود در بودجه ۹۷ برنامه‌ای ندارد
 جام جم | تذکر به رئیس‌جمهور درباره نیروهای بانک مرکزی
 خرداد | خجسته: واردات خودرو به نام زنی که نان شب ندارد!
 فرارو | خجسته: واردات خودرو به نام زنی که نان شب ندارد!
 تيك | امير خجسته: واردات بنز و پورشه، به نام زنی که نان شب ندارد!
 روزنامه آفتاب یزد | خجسته: واردات پنج هزار خودرو قاچاق به نام یک خانم
 پایشگر | اسناد تخلفات و قاچاق کانتینرها در اختیار رسانه ها قرار می گیرد
 اعتماد آنلاین | خجسته: ورود ۷۰ تا ۹۰ درصد قاچاق از طریق مبادی رسمی
 تصویر روز | ورود ۵۳۶۲ خودروی لوکس قاچاق به کشور
 ساجدخبر | خجسته: اختلاس‌گرانِ «سرمایه»، «دی» را هم غارت کردند
 صيدنیوز | خجسته: اختلاس‌گرانِ «سرمایه»، «دی» را هم غارت کردند
 سیمرغ | اختلاس گران بانک سرمایه بانک دی را هم غارت کردند
 خبر فوري | خجسته خبر داد: بی‌اعتنایی مسئولان گمرک به قاچاق کالا
 خبر فوري | واردات 600 خودرو پورشه و بنز به نام "مریم دو سر دهلیز"
 روزنامه نصف جهان | خجسته خبر داد: ورود ۵۳۶۲ خودروی لوکس قاچاق
 روزنامه عصر اقتصاد | توضیحات خجسته درباره فساد گسترده در گمرک
 همدان نیوز | خجسته: بی‌اعتنایی مسئولان گمرک به قاچاق کالا
 تبيان | پشت پرده قاچاق خودروهای لوکس و ظروف کریستالی
 ملايري ها | واردات 5 هزار و 362 خودروی لوکس قاچاق
 پایشگر | خجسته خبر داد: ورود ۵۳۶۲ خودروی لوکس قاچاق
 پایشگر | رونمایی از اختلاس‌های جدید در دو بانک فرا بورسی
 تيك | ورود‌ هزاران کانتینر کالای قاچاق از مبادی رسمی
 اخبار بانك | خجسته: اختلاس‌گران «سرمایه»، «دی» را نیز غارت کردند
 بانك مردم | خجسته: غارتگران بانک دی، شرکاء اختلاس بانک سرمایه
 بانك مردم | اختلاس ۵۰۰ میلیاردی از صرافی بانک دی
 تجارت نيوز | غارت‌گران بانک دی، اختلاس‌گران بانک سرمایه
 اقتصاد آزاد | افشاگری از اختلاس چندهزارمیلیاردی ۳۱ نفر در نظام بانکی
 خبر فوري | خجسته: اختلاسگران بانک دی و سرمایه مشترک بودند
 هم اندیشی | بخور بخور چند هزار میلیاردی ۳۱ نفر در نظام بانکی
 اعتماد آنلاین | انتقاد از عملکرد ضعیف خانه احزاب به جهت اقدامات بدون برنامه
 نسخه pdf شماره ۱۵۵ نشریه "چشم انداز همدان"
 ایران آنلاین | معاون رئیس‌جمهوری: پرونده ثبت جهانی هگمتانه تهیه می‌شود
 میراث آریا | دیدار نماینده همدان با رئیس سازمان میراث‌فرهنگی کشور
 شهردارآنلاين | مدیران به بازار شایعات کاوشهای میدان امام همدان پایان دهند
.:: کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت امیرخجسته نماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند محفوظ می باشد ::.
پست الکترونیک: info@amirkhojasteh.ir
طراحی و تولید: « رایان راد »