صفحه اصلی آرشیو پیوندها جستجو نظرسنجی
website: www.amirkhojasteh.ir | instagram: @khojasteh_ir | twitter: @Khojasteh_ir | telegram: @khojasteh_ir | aparat: aparat.com/khojasteh_ir
  • Home
  • Home
  • Home
  • Home
  • Home
  • Home
تاریخ انتشار:  16 مهر 1396 - 12:25
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » تذکرات
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی / یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶
 تذکر امیر خجسته نماینده همدان به وزیر جهاد كشاورزي
عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد | اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (یکشنبه، 16 مهرماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امیر خجسته؛ عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (یکشنبه، 16 مهرماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

تذکر ابطحی نماینده خمینی شهر به وزیر کشور درباره علت عدم صدور احکام برخی از شهرداران منتخب شوراهای اسلامی علیرغم تائید صلاحیت آن ها با وجود گذشت بیش از 2 ماه از معرفی آن ها.

تذکر علی اکبری نماینده بجنورد، انصاری، رنجبرزاده، کمالی پور و 46 تن از نمایندگان دیگر به رئیس جمهور در خصوص علت عدم پرداخت 50 درصد از وجوه گندم بخشی از کشاورزان کشور علیرغم گذشت بیش از 4 ماه از تحویل گندم به دولت و عدم اعلام نرخ تضمینی سال زراعی جدید.

تذکر علی اکبری نماینده شیراز به رئیس جمهور در خصوص پرداخت مطالبات تولیدکنندگان بابت گندم های تحویلی.

تذکر سیدفرید موسوی نماینده تهران به رئیس جمهور در خصوص تسریع در ساماندهی و اصلاح کمیت دانشجویان تصحیلات تکمیلی و دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور و تناسب با کیفیت مراکز و تسریع در رفع مطالبات به حق صنف دانشجویان دکتری دانشگاه ها مثل پرداخت شهریه و وام های دانشجویی و تسهیل شراط رفاهی آنها.

تذکر ولی داداشی نماینده آستارا به وزیر امور خارجه در خصوص علت کوتاهی وزیر امور خارجه در تمدید پروتکل گذر مرزی 45 کیلومتری مرزنشینان با کشور جمهوری آذربایجان.

تذکر هادی قوامی نماینده اسفراین به رئیس جمهور در خصوص جرایم سنگین چاه های کشاورزی و خاموشی چاه ها و عدم کشت محصول پاییزه که باعث خسارت زیاد به کشاورزان اسفراینی شده است.

تذکر حمدلله کریمی نماینده بیجار به رئیس جمهور در خصوص علت عدم اجرای سد شیخ بشارت و باباخان با توجه به مشکلات فراوان در حوزه آب شرب و کشاورزی منطقه حسن آباد شهرستان بیجار.

تذکر سیدجواد حسینی کیا و سیدقاسم جاسمی نمایندگان سنقر و کرمانشاه به رئیس جمهور در خصوص عدم پرداخت مطالبات کشاورزان شهرستان استان کرمانشاه.

تذکر محمد حسن نژاد و سیده فاطمه حسینی نمایندگان مرند و تهران به وزیر آموزش و پرورش در خصوص حذف دریاچه ارومیه از کتب درسی و ناراحتی مردم شریف آذربایجان از این اقدام آموزش و پرورش.

تذکر حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر به رئیس جمهور در خصوص ضرورت تسریع در پرداخت مابقی پول گندم به کشاورزان، در خصوص ضرورت واریز افزایش مستمری خانواده های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی به این دو نهاد، ضرورت حمایت از تولیدکنندگان صفحه خورشیدی و ضرورت پرهیز از هزینه کرد اعتبارات تقویت بنیه دفاعی در امور جاری و به وزیر راه در خصوص ضرورت انتقال اسناد مسکن مهر امامزاده دولت آباد شهرستان برخوار در استان اصفهان با توجه به تأمین وثایق معتبر از سوی مردم.

تذکر تاج الدین، مافی، الماسی، آقاپور، اولادقباد، سعیدی، زرآبادی، عابدی و حسینی نمایندگان مجلس به وزیر راه در خصوص اختصاص اعتبارات ویژه راه های کویری جهت تکمیل پروژه های نیمه تمام در حوزه راه های کویری شهرستان اصفهان.

تذکر رضا انصاری و محمدرضا رضایی نمایندگان مجلس به رئیس جمهور در خصوص علت عدم پرداخت خسارات سیل ناشی از زمستان 95 استان فارس.

تذکر محمد حسینی نماینده تفرش به رئیس جمهور در خصوص عدم توجه لازم به روستاییان کشور به خصوص برای پرداخت پول گندم کشاورزان و عدم پرداخت وام زیر 100 میلیون تومان.

تذکر محمود صادقی نماینده تهران و 6 تن از نمایندگان دیگر به وزیر کشور در خصوص علت برخورد خشن و انتظامی با کارگران کارخانه آذراب اراک به جای رسیدگی به خواسته ها و مطالبات قانونی و شرعی که چند ماه حقوق و مزایا محروم هستند.

تذکر احمد سالک نماینده اصفهان به رئیس جمهور در خصوص دستور اجرای قوانین مجلس که مورد تأیید شورای نگهبان بوده از جمله قانون امر به معروف و نهی از منکر که با بی مهری روبرو شده است.

تذکر فرهاد تجری نماینده قصرشیرین، حسن سلیمانی نماینده کنگاور به همراه مصری، جاسمی، فلاحت پیشه، حسینی کیا و نادری دیگر نمایندگان استان کرمانشاه به وزیر راه در خصوص تسریع در تأمین قیر رایگان برای آسفالت راه های روستایی و بهسازی و مرمت راه های آسفالته تخریب شده و جبران کمبودهای سال 94 و 95.

تذکر احمدی لاشکی نماینده نوشهر به وزیر راه در خصوص عدم توجه جدی به پروژه شمشک- دیزین و کندی پیشرفت کار و سرگردانی مردم منطقه و به وزیر بهداشت در خصوص توضیح علت عدم توجه به بیمارستان شهید بهشتی(ره) نوشهر که تنها بیمارستان دولتی شهرستان در حالی که بیمارستان تبدیل به درمانگاه شده است.

تذکر محسن علیجانی زمانی نماینده تهران و علی وقف چی نماینده زنجان و ذوالقدر نماینده تهران به همراه 14 تن از نمایندگان دیگر خطاب به رئیس جمهور در خصوص تسریع در تعیین تکلیف مؤسسات مالی و اعتباری کاسپین، آرمان ایرانیان، افضل طوس و غیره.

تذکر مصری نماینده کرمانشاه به همراه مجمع نمایندگان استان به رئیس جمهور در خصوص تسریع در تأمین و پرداخت اعتبارات توازن منطقه ای سهم استان کرمانشاه در سال 96 به نحوی که جبران عدم تخصیص سال های 94 و 95 را کند.

تذکر صفری و سلیمانی نمایندگان کرمانشاه و کنگاور به رئیس جمهور در خصوص رسیدگی به ناکارآمدی ریاست عشایری کشور برای اقدام در رفع مشکلات عدیده تأمین نیازهای عشایری استان کرمانشاه.

تذکر عارف نماینده تهران به اتفاق 85 تن از نمایندگان دیگر به رئیس جمهور در خصوص پیگیری رعایت حقوق اساسی آحاد ملت از جمله درباره محدودیت های ایجادشده درباره سیدمحمد خاتمی و احکام صادره درباره برخی از فعالان سیاسی.

تذکر جاسمی و سلیمانی نمایندگان کرمانشاه و کنگاور به رئیس جمهور در خصوص رسیدگی به طرح های حادی روستایی و دفع غیربهداشتی فاضلاب روستایی.

تذکر کریمی قدوسی نماینده مشهد به وزیر ارتباطات در خصوص ضرورت موضع گیری صحیح منطبق بر تفکر ایرانی و اسلامی و آرمان های انقلاب در قبال فضای مجازی و شبکه های اجتماعی.

تذکر فاطمه حسینی، حمیده زرآبادی، معصومه آقاپور علیشاهی نمایندگان تهران، قزوین و شبستر به وزیر اقتصاد در خصوص ضرورت اقدام عاجل در تدوین آیین نامه نحوه تبلیغ برای ارائه خدمات پولی و بانکی بر اساس قانون برنامه چهارم.

تذکر دهقان نماینده چناران به رئیس جمهور در خصوص تذکر به مسئولان سازمان محیط زیست جهت عدم حمایت از محصولات تراریخته و پرهیز از توزیع محصولات دستکاری شده ژنتیکی قبل از آزمایش معتبر و در خصوص ضرورت تأمین اعتبار قطار برقی مشهد-گلبهار چناران و پرداخت 90 میلیارد تومان مطابق تعهد نوبخت و به وزیر بهداشت در خصوص ضرورت پیگیری احداث بیمارستان گلبهار.

تذکر قاضی پور نماینده ارومیه و امیرآبادی نماینده قم به وزیر صنعت در خصوص لزوم توجه ویژه به جلوگیری از واردات بی رویه تخمه آفتابگردان و کدو علیرغم وجود تولیدکنندگان داخلی و این نمایندگان به همراه محجوب نماینده تهران به رئیس جمهور در خصوص تسریع در پرداخت اعتبارات بنیه دفاعی و حقوق نیروهای مسلح و کارکنان آنها، به وزیر صنعت در خصوص تسریع در ارائه طرح بازسازی و نوسازی صنایع جهت افزایش رقابت پذیری با تولیدات روز دنیا جهت جلوگیری از واردات بی رویه و افزایش کیفیت تولیدات داخلی به استناد بند (هـ) ماده (46) قانون برنامه ششم توسعه و به وزیر کشور در خصوص تخصیص اعتبارات لازم در بودجه سال 97 جهت بهسازی، نوسازی و مقاوم سازی سکونتگاه های غیررسمی، حاشیه ای و تاریخی به استناد بند الف ماده 59 قانون برنامه ششم توسعه.

تذکر فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب به وزیر کشور در خصوص رفع بلاتکلیفی رانندگان سنگین و نفت کش در مرز باشماق در مذاکره با طرف عراقی و به وزیر ورزش در خصوص پیگیری و اعلام نتیجه دلایل حضور ضعیف تیم ملی کشتی ایران در مسابقات قهرمانی جهان.

تذکر محمودزاده نماینده مهاباد به رئیس جمهور در خصوص توضیح علت دلیل عدم صدور مدارک فارغ التحصیلان دانشگاهی از سوی وزارت علوم و دانشگاه قزوین.

تذکر حسینی، مافی، و زرآبادی نمایندگان تهران و قزوین به وزیر کشور در خصوص ضرورت اجتناب از تغییر نام اصیل وزین آبادی ها و دهکده های الموت.

تذکر بیگلری نماینده سقز به وزیر بهداشت در خصوص توضیح علت عدم تجهیز و راه اندازی بیمارستان بانه که 7 ماه است تکمیل شده و به وزیر صنعت در خصوص توضیح علت تأخیر در ساخت منطقه ویژه اقتصادی بانه.

تذکر قاضی پور، محجوب، سعیدی، فرهنگی و امیرآبادی به رئیس جمهور در خصوص رسیدگی جدی به وضعیت معیشت دانشجویان رشته های دکترای تمام دانشگاه های کشور.

تذکر خجسته، پورمختار، حاجی بابایی، رنجبرزاده، آزادیخواه، مفتح و کاظمی به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص جلوگیری از واردات غیرضروری سیر و اقدام جدی جهت صادرات سیب زمینی برای جلوگیری از کاهش قیمت و ضرر کشاورزان.

تذکر خضری و رنجبرزاده نمایندگان پیرانشهر و اسدآباد به رئیس جمهور و وزیر صنعت در خصوص تسریع در بازگرداندن مطالبات به حق چغندرکاران در خصوص تخصیصی قند و تفاله چغندر به جغندرکاران.

تذکر وقف چی نماینده زنجان به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تأخیر در پرداخت مطالبه گندم کشاورزان.

تذکر حسن پور نماینده سیرجان به وزیر تعاون در خصوص اعزام هیأتی فوری برای بررسی بالا بودن نرخ بیکار در شهرستان های سیرجان و بردسیر و ارائه راهکارهای مناسب جهت حل این ابرچالش در این دو شهرستان و رسیدگی به موارد دیگر.

تذکر سلیمانی نماینده کنگاور به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در پرداخت اعتبارات مورد نیاز راه های روستایی حوزه انتخابیه.منبع: خانه ملت
در آیینه رسانه ها
 خانه ملت |‌ خجسته: پتروشیمی همدان پس از ۱۴ سال تعیین تکلیف می‌شود
 نسخه pdf شماره ۱۵۱ نشریه "چشم انداز همدان"
 نسخه pdf شماره ۱۴۹ نشریه "چشم انداز همدان"
 خانه ملت | بدهی‌های کلان بنیاد باعث شده بیمه‌ها به ایثارگران خدمات ندهند
 ایسنا | خجسته: همدان، قطب بهداشتی غرب کشور می‌شود
 نسخه pdf شماره ۱۴۸ نشریه "چشم انداز همدان"
 همدان نيوز | فعالیت ۱۷۰ واحد صنعتی تولید پوشاک در روستاهای همدان
 آنا | خجسته:حزب الله لبنان و مقاومت، الگویی مناسب برای جهان اسلام است
 بازاركار | ستاد کل باید علمدارخرید و کسرخدمت سربازی فرزندان ایثارگرباشد
 فانوس | خجسته: ایران از آزادی جولان و مزارع شعبا حمایت می کند
 نسخه pdf شماره ۱۴۷ نشریه "چشم انداز همدان"
 خانه ملت | مسئولان موانع موجود بر سر راه فناوران و نخبگان را مرتفع سازند
 خانه ملت | خجسته: دولت باید جایگاه جهاددانشگاهی را تبیین کند
 نسخه pdf شماره ۱۴۶ نشریه "چشم انداز همدان"
 ایسنا | خجسته: صندوق‌های بازنشستگی شرایط بدی دارند
 ایرنا | امیر خجسته: چرا قوه قضائیه در برابر فساد اقتصادی سکوت می کند؟
 مهر | خجسته: مستمری پرداختی به بازنشستگان تناسبی با نرخ تورم ندارد
 فارس | خجسته: آقای ربیعی! برای بازنشستگان و کارگران چکار کرده‌اید؟
 تسنیم | خجسته: "ربیعی" باید درباره انتخاب هیئت مدیره شستا پاسخگو باشد
 نسخه pdf شماره ۱۴۵ نشریه "چشم انداز همدان"
 رادیو گفتگو | خجسته: مجلس به وزرای کارآمد و متخصص رای بالا می دهد
 نسخه pdf شماره ۱۴۴ نشریه "چشم انداز همدان"
 خانه ملت | درخواست ارتقای درجه سازمانی نیروی انتظامی استان همدان
 نسخه pdf شماره ۱۴۳ نشریه "چشم انداز همدان"
 آخرین خبر | خجسته: دولت وزرای دارای روحیه جهادی به مجلس معرفی کند
 فارس | خجسته: دولت وزرای دارای روحیه جهادی به مجلس معرفی کند
 فانوس | روحانی وزرای با روحیه جهادی را برای کابینه دوازدهم انتخاب کند
 تسنیم | روحانی وزرای با روحیه انقلابی را برای کابینه دوازدهم انتخاب کند
 ایسنا | خجسته: دولت وزرای کارآمد، توانمند و به‌دور از حاشیه معرفی کند
 تسنیم | امیر خجسته: راه‌آهن تهران ـ همدان دوطرفه می‌شود‌
 پارسینه | خجسته مطرح کرد: شفافیت در محاسبه مالیات؛ مطالبه جدی مودیان
 نسخه pdf شماره ۱۴۲ نشریه "چشم انداز همدان"
 خانه ملت | احداث تقاطع غیرهمسطح اولویت‌ اصلی ورودی همدان
 مجلس نیوز | خجسته: اخذعوارض ۱۰هزارتومانی از آزادراه همدان-ساوه
 نافع | امیر خجسته: دولت نرخ عوارض را تعدیل کرده یا یارانه بدهد
 تابناک | اخذعوارض ۱۰هزارتومانی از آزادراه همدان-ساوه
 نافع | نماینده مردم همدان: رژیم غاصب فلسطین از اقتدار ایران می هراسد
 نسخه pdf شماره ۱۴۱ نشریه "چشم انداز همدان"
 مجلس نیوز | خجسته: اسناد لو رفتن سوالات امتحانات نهایی موجود است
 شریان نیوز | پیام حمله موشکی ایران به کشورهای مرتجع منطقه چه بود؟
 نافع | بهره برداری از بزرگترین و مجهزترین مرکز سوانح سوختگی غرب کشور
 مهر | امیر خجسته: سهم بخش خصوصی از خدمات درمانی افزایش یابد
 صدای دانشجو | خجسته: وحدت و همدلی رمز پیروزی است
 خانه ملت | پیام تسلیت در پی درگذشت دو تن از عکاسان رسانه‌ای کشور
 خانه ملت | امیر خجسته: چرا بحران آب همدان را جدی نمی گیرید!!!
 نسخه pdf شماره ۱۴۰ نشریه "چشم انداز همدان"
 پارس | حل مشکل اشتغال، معیشت وتولید در اولویت برنامه‌های دولت
.:: کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت امیرخجسته نماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند محفوظ می باشد ::.
پست الکترونیک: info@amirkhojasteh.ir
طراحی و تولید: « رایان راد »