صفحه اصلی آرشیو پیوندها جستجو نظرسنجی
website: www.amirkhojasteh.ir | instagram: @khojasteh_ir | twitter: @Khojasteh_ir | telegram: @khojasteh_ir | aparat: aparat.com/khojasteh_ir
  • Home
  • Home
  • Home
  • Home
  • Home
  • Home
تاریخ انتشار:  22 آذر 1396 - 11:32
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » تذکرات
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی / چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶
 تذکرات کتبی خجسته نماینده همدان به رئیس جمهور و وزرای جهاد و اطلاعات
عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد | اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 22 آذرماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امیر خجسته؛ عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 22 آذرماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

احمد مازنی نماینده مردم تهران به همراه 28 نماینده دیگر به وزیر علوم در خصوص تعیین تکلیف دانشجویانی تحت عنوان ستاره دار تذکر داد.

سید قاسم جاسمی نماینده کرمانشاه و حسینی کیا نماینده سنقر به وزیر کشاورزی در خصوص سوء تدبیر این وزارتخانه در رابطه با کشاورزان و چغندرکاران که موجب خسرانی معادل با زلزله ای 10 ریشتری به آن ها شده، تذکر دادند.

همچنین سید جواد ابطحی نماینده خمینی به وزیر نفت درخصوص تامین امنیت شغلی نیروهای قرارداد کار معین این وزارتخانه و جلوگیری از ایجاد تبعیض میان نیروهای رسمی و قراردادی تذکر داد.

ناصر موسوی‌لارگانی به رئیس‌جمهور درخصوص جلویگری از ارائه اطلاعات نادرست به مردم و تشویش اذهان عمومی درخصوص مشکل سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری که موجب اعتراض شدید سپرده‌گذران شده و درخصوص ضرورت حل مشکل صندوق بازنشستگی فولاد و پرداخت حقوق آن‌ها به صورت مستمر و  اجرای  قانون دقیق مجلس توسط دولت  تذکر داد.

ناصر موسوی‌لارگانی به وزیر نیرو درخصوص لزوم تشکیل ستاد احیاء ملی زاینده‌رود و تالاب گاوخونی به ریاست معاون اول ریاست جمهوری در اسرع وقت با توجه به قول رئیس جمهور به مردم منطقه تذکر داد.

احمد مازنی و اکبر رنجبرزاده به وزیر راه شهرسازی درخصوص عدم اجرای حکم  ماده 41 قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران، در مورد معافیت ایثارگران از  پرداخت 50 درصد هزینه بلیط قطار و هواپیما در مسافرت‌های داخلی توسط شرکت‌های هواپیمایی و راه‌آهن تذکر دادند.

نادر قاضی‌پور، امیرآبادی فرهانی، رنجبرزاده و فرهنگی به رئیس‌جمهور و وزرای کشور، راه، نیرو و جهاد کشاورزی درخصوص تسری در حل مشکل پدیده شاندیز با حدود  136 هزار سهام دار تذکر دادند.

سید قاسم جاسمی نماینده کرمانشاه به وزیر نیرو درخصوص سوء مدیریت مدیران منطقه‌ای و ملی که موجب رو به رو شدن مردم با بحران آب و برق در کرمانشاه و روستاها شده تذکر داد.

نادر قاضی‌پور و روح الله حضرت پور نمایندگان ارومیه به وزیر ورزش و جوانان درخصوص تسری در جلوگیری از تضییع حق و حقوق تیم والیبال شهرداری ارومیه و تجدید بازی میان ارومیه و پیکان تذکر دادند.

نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه به وزیر نیرو در خصوص احیا و نجات دریاچه ارومیه و انجام اقدام جدی و عملیاتی تذکر داد.

سید مصطفی ذوالقدر نماینده میناب به وزیر راه و شهرسازی در خصوص پروژه اداره بنادر سیریک تذکر داد.

ولی الله نانواکناری، شهروز برزگر، علی اسماعیلی نمایندگان بابلسر، سلماس و نور به اتفاق ۱۱ نماینده دیگر به رییس‌جمهور در خصوص تعیین متولی دریا جهت پیشگیری تذکر داد زیرا هر ساله در فصل تابستان تعداد زیادی از هموطنان‌ در دریا غرق می‌شوند.

محمد قمی نماینده پاکدشت به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص رسیدگی به وضعیت دامداران و مرغداران کشور، همچنین به وزیر ورزش و جوانان در خصوص رسیدگی به مسائل ارزشی و اخلاقی فدراسیون سوارکاری تذکر داد.

احمد سالک نماینده اصفهان به وزیر نیرو در خصوص دستور لازم جهت تامین آب کشاورزی شرق و غرب اصفهان و احیا سد کوهرنگ برای انتقال آب به زاینده رود تذکر داد.

شهباز حسن‌پور بیگلری نماینده سیرجان به وزیر بهداشت و درمان در خصوص اعزام هیاتی متشکل از معاونین برای رسیدگی به مشکلات دانشکده علوم پزشکی سیرجان، همچنین به وزیر ورزش و جوانان در خصوص اعزام هیاتی از معاونین برای رسیدگی به پروژه‌های ورزشی نیمه‌تمام این منطقه تذکر داد.

محمدابراهیم رضایی، امیر خجسته و ابوالفضل ابوترابی نمیاندگان خمین، همدان و نجف‌آباد به رئیس جمهور در خصوص ضرورت پاکسازی بانک مرکزی از عناصر فاسد و فرصت طلب تذکر داد.

قرجه طیار نماینده گنبد کاووس به اتفاق 39 نفر از نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش در خصوص ادامه کار مرکز آموزش عالی شهید بهشتی گنبدکاووس تذکر دادند.

سید محمد باقر عبادی نماینده بیرجند به وزیر نیرو در خصوص عدم توجه این وزارتخانه نسبت به باروری ابرها در خراسان جنوبی تذکر داد.

محسن بیگلری نماینده سقز و بانه به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص علت تاخیر در کلنگ زنی کارخانه طلای سقز تذکر داد.

سیدجواد ساداتی نژاد نماینده کاشان به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص رسیدگی به چگونگی مجوز برای شی زیورآلات در شهر کاشان، همچنین به وزیر نفت در خصوص علت تاخیر در نصب انشعابات گاز در این شهرستان علی‌رغم واریز وجوه تذکر داد.

محمدقسیم عثمانی نماینده بوکان به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص عدم تحویل چغندر کشاورزان بوکان، همچنین به رئیس جمهور در خصوص رفع ناهماهنگی در خدمات رسانی و بازسازی مناطق زلزله زده تذکر داد.

زهرا سعیدی نماینده مبارکه به وزیر بهداشت و درمان در خصوص دستور رسیدگی به وضعیت کارکنان طرح تحول سلامت استان اصفهان تذکر داد.

علی کرد نماینده خاش به وزیر نیرو در خصوص عدم تخصیص اعتبارات سد تغذیه‌ گوهرکوه خاش تذکر داد.

محمد عزیزی نماینده ابهر به وزیر راه و شهرسازی در خصوص روشنایی بزرگراه قزوین- زنجان تذکر داد.

احمد بیگدلی نماینده خدابنده به رئیس‌جمهور در خصوص ضعف مدیران سازمان گردشگری و میراث فرهنگی و عدم توجه به پتانسیل گردشگری کشور تذکر داد.

محمد خدابخشی نماینده الیگودرز به وزیر نیرو در خصوص سوء مدیریت و ضعف عملکرد شرکت توزیع برق لرستان تذکر داد.

محمدحسین قربانی نماینده آستانه اشرفیه به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص اعلام خبر آزادسازی واردات برنج توسط صدا وسیما علی‌رغم تعهدات گذشته این وزارتخانه در جلوگیری از واردات برنج، تذکر داد.

نادر قاضی پور، احمد امیرآبادی فراهانی، علیرضا محجوب، محمدحسین فرهنگی و علی محمد شاعری نمایندگان ارومیه، قم، تهران، تبریز و بهشهر به رئیس‌جمهور و وزیر جهاد کشاورزی در خصوص جلوگیری از واردات برنج تراریخته تذکر دادند.

عباس پوربافرانی نماینده نائین به رئیس‌جمهور در خصوص پرداخت مطالبات بیمارستان‌ها و داروخانه‌های کشور و اولویت دادن به پرداخت‌های حوزه سلامت تذکر داد.

جلال محمود زاده نماینده مهاباد به وزیر راه و شهر وسازی دلیل بی توجهی به نگهداری راه ها و عدم تعمیرماشین آلات راهداری را تذکر داد، همچنین وی به وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری دلیل افزایش هزینه خوابگاه های دانشجویی را تذکرداد؛ محمودزاده به رییس جمهور دلیل برخورد نامناسب با ارباب رجوع و خانواده جانبازان، شهدا و ایثارگران دربنیاد شهید را تذکرداد.

حسن پور نماینده سیرجان و بردسیر به وزیر نیرو اعزام هیات فوری جهت بررسی مسائل و مشکلات عدیده آب در این شهرستان ها را تذکرداد.

حسینی شاهرودی نماینده شاهرود و میامی به اتفاق اقبال محمدیان، نادرقاضی پور، اسدالله قره خانی و 15 نفر از نمایندگان دیگر به رییس جمهور و وزیرکار، تعاون و رفاه اجتماعی پرداخت حقوق معوقه بازنشستگان فولاد و البرزشرقی، فولاد خوزستان و ذوب آهن را تذکردادند.

حسن نوروزی نماینده رباط کریم و بهارستان به وزیرکشور علت عدم افتتاح حوزه انتظامی شهر جدید پرند را تذکرداد، وی به وزیرکشور درخصوص علت شهرشدن روستاهای 25 هزار نفری اورین و همدانک را تذکرداد؛ نوروزی به وزیراقتصاد علت تساهل در استقرار گمرکات شهریار تهران و سایرگمرکات درفرودگاه های بین المللی را تذکر داد، همچنین وی به وزیر نیرو علت عدم پیگیری بودجه سفر دوم ریاست جمهوری به رباط کریم و اسلام آباد بهارستان را تذکرداد.

نوروزی به وزیر راه و شهرسازی عدم ممانعت از تصرف حریم راه آهن در شهرستان های رباط کریم وبهارستان را تذکرداد، وی به وزیر راه عدم تکمیل قطار شهری از فرودگاه امام خمینی (ره)‌ به شهرپرند را تذکر داد.

سیدمهدی فرشادان نماینده سنندج به وزیرکار، تعاون و رفاه اجتماعی علت عدم شروع عملیات اجرای درمانگاه دیواندره به دنبال گلنگ زنی در9 ماه قبل را تذکرداد.

حسین نیازآذری نماینده بابل به وزیرکشور نظارت بیشتر برعملکرد پلیس راهور به ویژه در راه های مواصلاتی شمال کشور را تذکرداد.

نادرقاضی پور نماینده ارومیه به رییس جمهورعلت عدم تکمیل آزادراه قزوین، رشت که به مدت 4 سال بلاتکلیف مانده است را تذکرداد.

علی وقف چی نماینده زنجان به وزیر نیرو تخصیص اعتبارجهت احداث سدهای معیشتی درشهرستان های زنجان، طارم درسال مالی 97 جهت تامین آب شرب و کشاورزی را تذکرداد، وی همچنین به وزیر راه و شهرسازی تکمیل طرح ملی 3 راهی طارم به منجیل که متاسفانه از سال 82 شروع شده و تکمیل نشده است را تذکر داد؛ وقف چی به وزیر راه و شهرسازی تخصیص اعتبارجهت تکمیل رشد ناحیه مسیراتوبان قزوین به زنجان و زنجان به طارم راتذکر داد، ازسوی دیگر وی به رییس جمهورلزوم توجه به ظرفیت های میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان های زنجان و طارم را تذکر داد. نماینده طارم به وزیرجهاد کشاورزی ضرورت دستور قطع واردات زیتون به کشور را تذکرداد.

سیدقاسم جاسمی نماینده کرمانشاه به وزیرجهادکشاورزی، با تاکید بر اینکه زلزله 10 ریشتری چغندرکاران کرمانشاه در راه است، متاسفانه پس از گذشت یکماه از برداشت چغندر توسط کشاورزان عدم تحویل آن را تذکرداد، وی به وزیرتعاون، کار ورفاه اجتماعی سوء مدیریت ملی و منطقه ای درخصوص اشتغال و رفع بیکاری جوانان کشور واستفاده از مدیرانی که بیش از 5 سال درپست خود باقی مانده اند را تذکرداد.

محمدقسیم عثمانی نماینده بوکان به وزیر آموزش و پرورش پرداخت معوقات فرهنگیان از سال 95 تا کنون را تذکرداد.

امیرخجسته نماینده همدان به وزیر جهاد کشاورزی لزوم توجه جدی به ایجاد زیرساخت های لازم جهت صادرات مازاد محصولات کشاورزی را تذکرداد. وی همچنین به وزیرتعاون، کارو رفاه اجتماعی توجه جدی به بروز انواع آسیب های اجتماعی و اتخاذ تصمیم و روش های مقابله با آن را تذکرداد.

خجسته به وزیراطلاعات توجه جدی به مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری توسط حراست های مستقر در وزارتخانه های مختلف و دربرخورد با متخلفان را تذکرداد.


احمد صفری نماینده کرمانشاه به رییس جمهور علت عدم پرداخت حق پرستاری والدین شهدا و خانواده های جانبازان بالای 50 درصد را تذکرداد، وی به وزیرجهاد کشاورزی علت تاخیر طولانی یکساله پرداخت چغندرکاران استان کرمانشاه ناشی از خرید تضمینی چغندرقند توسط دولت  را تذکرداد؛ همچنین وی به وزیرجهاد کشاورزی علت پایین بودن میزان غرامت پرداختی بیمه محصولات کشاورزی و عدم تناسب حداکثر تعهدات بیمه با حداقل هزینه تولید راتذکرداد.

سیدفاطمه ذوالقدرنماینده تهران به اتفاق طیبه سیاوشی ، پروانه مافی، فاطمه سعیدی ، پروانه سلحشوری ، سهیلاجلودارزاده و علیرضا محجوب به وزیراه و شهرسازی جهت رسیدگی به موانع راه ورودی روستاهای ترکمن، همه سین، هاجرآباد ، چمن آب، یانچشمه در سرخه حصارتهران را تذکردادند.

محمدعزیری نماینده ابهر به وزیر نیرو لزوم رسیدگی به وضعیت آب شرب روستاهای ابهر، خرمدره و سلطانیه را تذکرداد.

حشمت الله فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد به رییس جمهور دستوراکید به وزرای امورخارجه، کشور، اطلاعات، دفاع و صنعت جهت بازگشایی مرزهای استان کرمانشاه با کشورعراق را تذکرداد، وی به رییس جمهور جلوگیری از مشکلات فراروی کاسپین دراسلام آباد غرب و رفع مشکل سپرده گذاران غرب استان کرمانشاه را تذکرداد، همچنین فلاحت پیشه به وزیرآموزش و پرورش پرداخت فوق العاده مصوب وزارتخانه به فرهنگیان اسلام آباد، دالاهو به عنوان شهرزلزله زده استان کرمانشاه را تذکرداد.

عبدالله رضیان نماینده قائمشهر و قاسم احمدی لاشکی به وزیراقتصاد و دارایی نظارت برنحوه پرداخت طلب سپرده گذاران افضل توس نادرست بوده و باکسرمبالغ زیاد از اصل سپرده به بهانه سود سابق را تذکرداد.منبع: خانه ملت
در آیینه رسانه ها
 خبرگزاری مهر | مدیران ناتوان در هدایت موج گردشگری حذف می شوند
 خانه ملت | قوا برای اجرای طرح «اعاده اموال نامشروع» مقتدرانه وارد شوند
 مهر | وزیر بهداشت زمان‌بندی اتمام پروژه‌های درمانی همدان را مشخص کند
 جهان نيوز | خجسته: قوه قضائیه باید با غارتگران بیت‌المال برخورد کند
 رويداد ۲۴ | خجسته: ۷ هزار میلیارد به اقشار آسیب پذیر تخصیص یافت
 عصر ايران | خجسته: ۷ هزار میلیارد تومان به اقشار آسیب پذیر تخصیص یافت
 اعتماد آنلاین | خجسته: احزاب سیاسی سوپاپ اطمینان افکار عمومی شوند
 همدان نیوز | خجسته: اعتراضات مردمی از طریق احزاب بیان شود
 خانه ملت | خجسته: مطالبه گری مردم از مسئولان حق ملت است
 خانه ملت | خجسته: فساد نهادینه شده عامل نارضایتی مردم است
 نسخه pdf شماره ۱۵۶ نشریه "چشم انداز همدان"
 خانه ملت | خجسته: بنیاد شهید ۳۰ هزار سند تخلف دارد
 خانه ملت | خجسته: شورا و شهرداری وارد مسائل جناحی نشوند
 خانه ملت | دولت برای کاهش هزینه‌های خود در بودجه ۹۷ برنامه‌ای ندارد
 جام جم | تذکر به رئیس‌جمهور درباره نیروهای بانک مرکزی
 خرداد | خجسته: واردات خودرو به نام زنی که نان شب ندارد!
 فرارو | خجسته: واردات خودرو به نام زنی که نان شب ندارد!
 تيك | امير خجسته: واردات بنز و پورشه، به نام زنی که نان شب ندارد!
 روزنامه آفتاب یزد | خجسته: واردات پنج هزار خودرو قاچاق به نام یک خانم
 پایشگر | اسناد تخلفات و قاچاق کانتینرها در اختیار رسانه ها قرار می گیرد
 اعتماد آنلاین | خجسته: ورود ۷۰ تا ۹۰ درصد قاچاق از طریق مبادی رسمی
 تصویر روز | ورود ۵۳۶۲ خودروی لوکس قاچاق به کشور
 ساجدخبر | خجسته: اختلاس‌گرانِ «سرمایه»، «دی» را هم غارت کردند
 صيدنیوز | خجسته: اختلاس‌گرانِ «سرمایه»، «دی» را هم غارت کردند
 سیمرغ | اختلاس گران بانک سرمایه بانک دی را هم غارت کردند
 خبر فوري | خجسته خبر داد: بی‌اعتنایی مسئولان گمرک به قاچاق کالا
 خبر فوري | واردات 600 خودرو پورشه و بنز به نام "مریم دو سر دهلیز"
 روزنامه نصف جهان | خجسته خبر داد: ورود ۵۳۶۲ خودروی لوکس قاچاق
 روزنامه عصر اقتصاد | توضیحات خجسته درباره فساد گسترده در گمرک
 همدان نیوز | خجسته: بی‌اعتنایی مسئولان گمرک به قاچاق کالا
 تبيان | پشت پرده قاچاق خودروهای لوکس و ظروف کریستالی
 ملايري ها | واردات 5 هزار و 362 خودروی لوکس قاچاق
 پایشگر | خجسته خبر داد: ورود ۵۳۶۲ خودروی لوکس قاچاق
 پایشگر | رونمایی از اختلاس‌های جدید در دو بانک فرا بورسی
 تيك | ورود‌ هزاران کانتینر کالای قاچاق از مبادی رسمی
 اخبار بانك | خجسته: اختلاس‌گران «سرمایه»، «دی» را نیز غارت کردند
 بانك مردم | خجسته: غارتگران بانک دی، شرکاء اختلاس بانک سرمایه
 بانك مردم | اختلاس ۵۰۰ میلیاردی از صرافی بانک دی
 تجارت نيوز | غارت‌گران بانک دی، اختلاس‌گران بانک سرمایه
 اقتصاد آزاد | افشاگری از اختلاس چندهزارمیلیاردی ۳۱ نفر در نظام بانکی
 خبر فوري | خجسته: اختلاسگران بانک دی و سرمایه مشترک بودند
 هم اندیشی | بخور بخور چند هزار میلیاردی ۳۱ نفر در نظام بانکی
 اعتماد آنلاین | انتقاد از عملکرد ضعیف خانه احزاب به جهت اقدامات بدون برنامه
 نسخه pdf شماره ۱۵۵ نشریه "چشم انداز همدان"
 ایران آنلاین | معاون رئیس‌جمهوری: پرونده ثبت جهانی هگمتانه تهیه می‌شود
 میراث آریا | دیدار نماینده همدان با رئیس سازمان میراث‌فرهنگی کشور
 شهردارآنلاين | مدیران به بازار شایعات کاوشهای میدان امام همدان پایان دهند
.:: کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت امیرخجسته نماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند محفوظ می باشد ::.
پست الکترونیک: info@amirkhojasteh.ir
طراحی و تولید: « رایان راد »